Gdzie leży Grzybowo? To pytanie za każdym razem zadają sobie osoby, które spotykają się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat tego miejsca. Jest to wieś o typowo letniskowym charakterze, która położona jest w północno-zachodniej części kraju. Jest to miejsce, które idealnie nadaje się na krótsze, jak i na dłuższe wakacje.

Grzybowo – co zobaczyć?

Choć Grzybowo to niewielka miejscowość, to jednak atrakcji w niej co niemiara. Zdecydowanie największą z nich jest plaża w Grzybowie, która cechuje się delikatnym cofnięciem względem linii brzegowej Bałtyku. Co to oznacza dla wypoczywających? Cieplejszą wodę, często nawet o kilka stopni, niż w sąsiednim Kołobrzegu.
Będąc w Grzybowie, nie można sobie również nie zafundować podróży po jednym z wielu szlaków turystycznych, które pokonać można nie tylko pieszo, lecz również na rowerze wynajętym w jednej z wielu miejskich wypożyczalni.

Grzybowo – gdzie zjeść rybę?

Pobyt nad morzem, nawet ten najkrótszy, nie może obyć się bez zjedzenia świeżej ryby. Gdzie jednak znaleźć tę najlepsza w mieście?
Z oczywistych względów najlepiej jest szukać takowej w jednej z restauracji położonych bliżej plaży. Dzięki swojemu położeniu posiadają one najlepsze dostawy, a co za tym idzie, najlepsze i najświeższe ryby, które gwarantują, że poczuje się prawdziwy smak dopiero co wyciągniętej z morza ryby. Masz więc ochotę na świeżą rybkę? Wynajmij nocleg w Grzybowie i rusz na niesamowitą wyprawę! 🙂